geoPRODUCT

Ekologicky. Chytře. Trvanlivě. Za všech podmínek.

Co je geoPRODUCT?

Již 14 let vyrábíme vysoce kvalitní produkty pro ekologické a funkční zpevnění ploch a rozvoj zeleného prostoru. Zatravňovací dlažby geoSYSTEM a neviditelné zahradní obrubníky geoBORDER.

Inovativní a vysoce funkční výrobky geoPRODUCT jsou charakterizovány mimořádnou trvanlivostí, vysokou stabilitou, dlouhou životností a snadnou a rychlou montáží. Tyto vlastnosti jsou průběžně kontrolovány a potvrzovány řadou testů. Jejich oblibu a funkčnost prokazují také tisíce úspěšných realizací v celé Evropě.

Řešení geoPRODUCT vytváří přírodní alternativu k betonovým produktům. Vysokou estetikou přispívají k zachování přírodního vzhledu realizovaných ploch. Hlavní předností zatravňovací dlažby geoSYSTEM je zachování maximální propustnosti zpevněných ploch a možnosti přirozeného vsakování dešťových srážek.

Záleží nám na životním prostředí, proto používáme pro výrobu pouze pečlivě vybrané recyklované suroviny. Finální výrobky jsou ekologické, 100% recyklovatelné, zcela neutrální k životnímu prostředí a vysoce odolné vůči všem povětrnostním vlivům.

14let
vyrábíme ekologické
výrobky geoPRODUCT
+3mil. m2
realizovaných ploch
dlažbou geoSYSTEM
>999
zahrad s obrubníky
geoBORDER
+6tis.
spokojených zákazníků
v celé Evropě
Recyklace a ekologie

Recyklace a ekologie

100% z recyklovaných materiálů
a 100% recyklovatelné

 Evropský výrobek

Evropský výrobek

100% vyprojektováno
a vyrobeno v Evropě

EU prohlášení o shodě

EU prohlášení o shodě

100% splňuje legislativní
požadavky Evropské unie

Naše značky

geoSYSTEM

Biologicky aktivní povrchy
zatravňovací dlažby...

geoBORDER

Variabilní rozdělení zahrady
zahradní obrubníky...

Čím se lišíme?

EKOLOGIE

Od výroby až po použití

Přebíráme plnou zodpovědnost za to, co vyrábíme. Používáme pouze pečlivě vybrané recyklované suroviny, které jsou po zpracování vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům, mají garantované vlastnosti a neovlivňují životní prostředí.

INOVACE

Mnoho možností, snadná montáž

Vynikáme inovativním přístupem. Klademe velký důraz na funkční jednoduchost a spolehlivost všech našich řešení. Použití všech výrobků geoPRODUCT je vysoce variabilní a efektivní. Montáž je rychlá a jednoduchá.

ZÁRUKA

Záruka dlouhé životnosti

Naše výrobky neustále testujeme, abychom potvrdili jejich vysokou odolnost a trvanlivost. Obrubníky a zatravňovací dlažby geoPRODUCT spolehlivě plní svou funkci po mnoho let i v těch nejtěžších podmínkách. Prověřeno praxí, potvrzeno zákazníky.

Výrobky geoPRODUCT vám přináší špičkové vlastnosti a prověřenou kvalitu za skvělou cenu. Možná najdete na trhu levnější výrobky, ale pravděpodobně nebudou mít srovnatelnou kvalitu ani životnost. Jste dost bohatí na to, aby jste si kupovali nejlevnější věci?

My vám nabízíme nejlepší poměr kvality a ceny.

Líbí se vám výrobky geoPRODUCT? Staňte se naším partnerem!

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze.

Vyberte si svoje řešení

Ještě nejste rozhodnutí? Stáhněte si přehledný katalog a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a získejte nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.
Nebo rovnou přejděte do internetového obchodu a jednoduše si objednejte, co potřebujete.

E-shop