Ekologické a elegantní řešení pro vaši příjezdovou cestu – zatravňovací dlažba geoSYSTEM

Úprava povrchu vždy závisí na povaze a funkčnosti, kterou mu chceme přiřadit. Zaměříme-li se na téma příjezdové cesty do garáže, budeme výběr správných materiálů posuzovat z hlediska odolnosti, estetiky a snadnosti údržby. Hledání toho nejvhodnějšího produktu pro vaši příjezdovou cestu může být, díky široké škále a rozmanitosti nabídky, únavné. Jak si tedy vybrat ten nejlepší produkt, aby vaše příjezdová cesta byla perfektní?

 

Za prvé – odolnost

Prostor před garáží není jen součást okolí vašeho domu, ale také funkčním fragmentem otevřeného prostoru, který je vystaven stálým zatížením a je narušován vlivem povětrnostních podmínek. Proto bude jednou z priorit při výběru správného materiálu pro příjezdovou cestu do garáže odolnost zvoleného materiálu. S ohledem na tento požadavek, může první volbou být betonová zámková dlažba. Je třeba si uvědomit, že i přes své nepopiratelné výhody toto řešení omezuje propustnost vody. Mimo to, má nízkou teplotní odolnost, které může v kombinaci s vodou a mrazem vést k poškození povrchu betonu. V současné době existuje na trhu vhodná alternativa – ekologická zatravňovací dlažba geoSYSTEM. Systém, který splňuje přísné požadavky evropských norem. Je odolný proti posypové soli, kyselinám, zásadám anebo například kyselému dešti. Umožňuje snadnou instalaci, má dostatečnou odolnost a zajišťuje propustnost vody. To jsou hlavní výhody tohoto systému.

Za druhé – estetika

Každému, kdo někdy řešil příjezdovou cestu, záleží také na tom, aby si nezmenšoval plochu zeleně u svého domu na úkor betonové příjezdové cesty. Betonové plochy jsou navíc z důvodu nutnosti odvádět dešťovou vodu do kanalizace velkou zátěží pro životní prostředí. Výhodou řešení pomocí zatravňovací dlažby geoSYSTEM, které ho odlišuje od konkurence, je, že si můžete vybrat výplň, která nejlépe odpovídá vizuální povaze prostředí a odvod dešťové vody nemusíte řešit. Příjezdová cesta zasetá trávou bude v zahradě skvěle maskována a navíc je klasifikována jako ekologicky aktivní povrch umožňující přirozené vsakování vody. Rošty vyplněné štěrkem plní nejen zpevňující funkci, ale také funkci estetickou vhodně kombinovatelnou se současnými módními trendy. Betonová řešení omezují flexibilitu při utváření prostoru. Díky zatravňovací dlažbě geoSYSTEM máte k dispozici elegantní řešení, které podpoří kreativitu při utváření vaší představy.

Za třetí – snadná údržba

Odvodnění či odklízení sněhu – to jsou neustálé problémy, se kterými se většina majitelů domů musí vypořádat. Čas věnovaný úklidu příjezdové cesty do garáže, může být zcela jistě využit k jiným činnostem. Existuje řešení, které tyto problémy eliminuje? Samozřejmě! Na příjezdové cestě vytvořené ze systému geoSYSTEM se netvoří žádné louže a sníh se vstřebává do volných prostor a není nutné ho tak často odmetat. Navíc je snadné celý systém dle potřeby doplnit, rozložit a znovu sestavit a přebytečné mřížky nebo odřezky zlikvidovat způsobem, který neškodí životnímu prostředí. Výrobky jsou ze 100% recyklovaného materiálu a je možné je znovu recyklovat.

Zatravňovací dlažby geoSYSTEM je ideální volbou k vytvoření odolné a snadno udržovatelné příjezdové cesty. Je příkladem ekologického výrobku, kde recyklovaný materiál nachází nové, praktické využití. Jeho nákupem, tak přispíváte k ochraně životního prostředí. Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit. Máme na ně odpovědi a také tipy, kde můžete vidět již zrealizované projekty zatravňovací dlažby geoSYSTEM.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze.

Vyberte si svoje řešení

Ještě nejste rozhodnutí? Stáhněte si přehledný katalog a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a získejte nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.
Nebo rovnou přejděte do internetového obchodu a jednoduše si objednejte, co potřebujete.

E-shop