Dočasná přístupová cesta k rybníku ze silničních panelů ROAD SYSTEM

Zadání

Na soukromém pozemku se majitel rozhodl vyčistit a prohloubit rybník. Problém byl přístup pro bagr, rozměklá písčitá zemina znemožňovala jeho bezpečný příjezd k rybníku. Bylo proto rozhodnuto použít ekologické silniční panely, které se rychle instalují a snadno zase odstraní.

Řešení

Byly použity silniční panely ROAD SYSTEM, které umožnily rychle zpevnit povrch bez složité přípravy podkladu. Panely ROAD SYSTEM byly položeny na lehce srovnaný terén a navzájem spojeny speciálními spojovacími prvky ROAD LINK. Nepochybnou výhodou výběru tohoto systému byla možnost rychlého zpevnění povrchu bez použití jeřábu a jiné těžké techniky. Manipulaci a pokládku silničních panelů ROAD SYSTEM, vyrobených z recyklovaného plastu, zvládne dvoučlenný tým provést ručně.

Výsledek

Velká plocha panelu (2,16 m2) umožnila položit celou příjezdovou cestu i manipulační prostor pro bagr za velmi krátkou dobu. Díky uspořádání silničních panelů se bagr mohl snadno pohybovat po písčité půdě bez obav, že zapadne. Povrch přístupové cesty nebyl přitom poškozen a majitelé se nyní mohou těšit na krásný rybník. Jakmile nebudou potřeba, silniční panely ROAD SYSTEM se stejně snadno demontují a odvezou.

Použité řešení: silniční panely ROAD SYSTEM a spojky ROAD LINK

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze.

Vyberte si svoje řešení

Ještě nejste rozhodnutí? Stáhněte si přehledný katalog a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a získejte nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.
Nebo rovnou přejděte do internetového obchodu a jednoduše si objednejte, co potřebujete.

E-shop