Ochrana komunikací v centru města při rekonstrukci divadla

Zadání

V centru malého města bylo potřeba provést rekonstrukci městského divadla, během které bylo nutné zajistit dostupnost staveniště pro těžkou techniku a nákladní automobily. Komunikace v centru města přitom byly v nedávné době kompletně zrekonstruované a nesmělo dojít k jejich poškození nebo dokonce zničení.

Řešení

Na veškeré příjezdové komunikace i na obslužné plochy kolem stavby byly položeny silniční panely ROAD SYSTEM. Vzhledem k tomu, že panely jsou plastové a lehké, nemohou poškodit dlažby ani jiné povrchy, na které jsou uloženy. Tak odpadla potřeba vytvářet separační ochrannou vrstvu, která by byla potřeba např. pod těžké betonové panely. Pokládka silničních panelů navíc mohla proběhnout ve stísněných prostorech extrémně rychle a nebylo zapotřebí další těžké manipulační techniky ani jeřábu. Silniční panel ROAD SYSTEM, díky jeho nízké hmotnosti, snadnou unesou a položí dva pracovníci.

Výsledek

Veškeré komunikace a povrchy v centru města byly perfektně ochráněny po celou dobu stavby. Navíc i demontáž a odvoz ochrany v podobě silničních panelů byla vlemi snadná, rychlá a ekonomická.

Použité řešení: silniční panely ROAD SYSTEM 200 a spojky ROAD LINK

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze.

Vyberte si svoje řešení

Ještě nejste rozhodnutí? Stáhněte si přehledný katalog a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a získejte nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.
Nebo rovnou přejděte do internetového obchodu a jednoduše si objednejte, co potřebujete.

E-shop