Přístupová cesta a skladovací plocha pro stavbu větrné farmy

Zadání

Budování větrné farmy přináší mnoho výzev. Jedním z nich je i přeprava velmi těžkých prvků větrné elektrárny. Investor hledal rychlý a praktický způsob zpevnění povrchu vedoucího přímo na staveniště, které je daleko od silniční infrastruktury.

Řešení

V této situaci bylo ideálním řešením použít ekologické silniční panely ROAD SYSTEM. Ve srovnání s tradičními způsoby výstavby dočasných přístupových cest z betonových panelů, které jsou nejen časově náročné a nákladné, má použití panelů ROAD SYSTEM řadu výhod. Montáž je velmi snadná a pro přepravu a vykládku není potřeba jeřáb ani žádné speciální vybavení. Manipulaci a pokládku zvládne dvoučlenný tým ručně. A v neposlední řadě, silniční panely ROAD SYSTEM leze zase snadno demontovat a lze je tak použít mnohokrát, aniž by ztrácely pevnost nebo hrozilo jejich poškození.

Výsledek

Dočasná přístupová cesta a skladiště komponentů pro stavbu větrné farmy byly dokončeny v rekordně krátké době. Díky použití silničních panelů ze 100 % recyklovaného materiálu je celá investice dvojnásobně ekologická.

Použité řešení: silniční panely ROAD SYSTEM 200 a spojky ROAD LINK

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze.

Vyberte si svoje řešení

Ještě nejste rozhodnutí? Stáhněte si přehledný katalog a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a získejte nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.
Nebo rovnou přejděte do internetového obchodu a jednoduše si objednejte, co potřebujete.

E-shop