Provizorní komunikace při výstavbě fotovoltaické elektrárny

Zadání

Při výstavbě fotovoltaické elektrárny je jedním z klíčových úkolů zajištění vhodné dopravní cesty pro jeřáb, který je potřebný pro přepravu trafostanice. Silnice musí být dostatečně únosná a pevná, aby odolala zvýšenému zatížení těžké techniky, ale zároveň aby se jednoduše a rychle nainstalovala.

Řešení

K vyřešení problému výstavby dočasné příjezdové komunikace pro těžkou techniku, firma použila plastové silniční panely ROAD SYSTEM. Tyto lehké a snadno instalovatelné silniční desky poskytují dostatečnou pevnost a stabilitu a zároveň umožňují rychlou a snadnou montáž a demontáž příjezdové cesty. Plastové silniční panely jsou odolné proti mechanickému poškození a zároveň jsou lehčí a levnější než panely betonové.

Výsledek

Použitím plastových silničních panelů ROAD SYSTEM lze rychle a levně dokončit výstavbu provizorní příjezdové cesty pro těžkou techniku v krátkém čase.
Díky tomu lze stavbu fotovoltaické elektrárny realizovat efektivněji, a s nižšími náklady, jež jsou spojené s výstavbou nové příjezdové komunikace. Stavební firma může dosáhnout vyššího zisku a investor může snížit náklady spojené s výstavbou fotovoltaické elektrárny.

Použité řešení: silniční panely ROAD SYSTEM 200 a spojky ROAD LINK

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze.

Vyberte si svoje řešení

Ještě nejste rozhodnutí? Stáhněte si přehledný katalog a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a získejte nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.
Nebo rovnou přejděte do internetového obchodu a jednoduše si objednejte, co potřebujete.

E-shop