Silniční panely ROAD SYSTEM jako ochrana dláždění v historickém centru Znojma

Zadání

V historickém městě Znojmě zadavatel stavby požadoval důslednou ochranu přilehlých venkovních ploch, na kterých budou probíhat stavební a přípravné práce související s rekonstrukcí staré radniční věže. Pohyb stavební techniky, svoz a odvoz těžkých kontejnerů a stavebního materiálu, to vše by mohlo poškodit venkovní dlažbu v historickém jádru města.

Řešení

Realizační stavební firma našla optimální řešení v použití plastových silničních panelů ROAD SYSTEM RS 200. Firma zvolila osvědčené silniční panely, které již použila při podobné akci. Největší přínos panelů spočíval ve snadné a rychlé manipulaci, kde zúžený a stísněný prostor v historickém centru nedovoloval použití těžké manipulační techniky.

Výsledek

Silniční panely spolehlivě ochránily venkovní dlážděnou plochu okolo radniční věže. Dříve používané OSB desky se při svozu a odvozu kontejnerů samovolně posouvaly po povrchu, což ztěžovalo samotnou vykládku i nakládku materiálu. Velkou výhodou silničních panelů ROAD SYSTEM je vytvoření stabilní a celistvé plochy pomocí montážních spojek RSL 200. Stavební firma ráda nahradila dříve používané OSB desky za lehké plastové silniční panely ROAD SYSTEM RS 200.

Místo realizace: Znojmo

Použité řešení: silniční panely ROAD SYSTEM 200 a spojky ROAD LINK

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a zůstaňte v obraze.

Vyberte si svoje řešení

Ještě nejste rozhodnutí? Stáhněte si přehledný katalog a seznamte se podrobněji s naší nabídkou.
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a získejte nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.
Nebo rovnou přejděte do internetového obchodu a jednoduše si objednejte, co potřebujete.

E-shop